У храм благочиння привезуть Почаївську ікону Божої Матері

pochaevskaya_ikonaУ середу 16 листопада у храмі на честь преподобного Феодора Освяченого відбудеться зустріч всесвітньо відомої православної святині — ікони Почаївської Божої Матері.

Тут образ пробуде три доби — з 16 по 18 листопада. Щодня перед іконою в храмі звершуватимуться молебні з акафістом Богородиці.

Такі молебні  — перед списком ікони — триватимуть і після прощання зі святинею, до Різдва Христового.

Телефони для довідок: (044) 483-20-01; 483-44-04; 097-067-46-86.

Храм відчинений з 8.00 до 20.00. Адреса: м. Київ, вул. Овруцька, 7 (проїзд: від станції метро «Лук’янівська» автобусом № 31 до зупинки «Обласна лікарня»; тролейбусами №№ 6, 18 до зупинки «вулиця Багговутівська»).

Ікона Божої Матері «Почаївська» належить до числа найбільш шанованих православних святинь відомих не тільки в Україні, але і далеко за її межами. Традиційно перед іконою Божої Матері «Почаївська» — моляться про захист від єресей і розколів, від навали чужинців, моляться про зцілення від сліпоти як тілесної, так і духовної, про звільнення з полону та даруванні різних благ.

feodor-kiev.church.ua