У Києві проведуть благодійну ярмарку-аукціон

Afisha_Lepta27 грудня у галереї «Соборна» відбудеться різдвяний благодійний ярмарок-аукціон «Наша лепта».

Нещодавно Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Київский і всієї України Онуфрій передав організаторам головний лот аукціону – видання Святого Письма зі своїм дарчим написом.

Різдвяний благодійний ярмарок-аукціон проводиться з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Куратор проекту – єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством. Організатори заходу: Печерське благочиння та храм на честь святителя Миколая Чудотворця при Київській міській лікарні №17.

Зібрані кошти та речі будуть передані на допомогу дітям, які постраждали в східних регіонах нашої держави, і дітям, що за складних економічних обставин зостались сам на сам із тяжкими та невиліковними хворобами.

Ярмарок триватиме з 10.00 до 16.00.

Галерея «Соборна» знаходиться за адресою: м. Київ, Залізничне шосе, 3 (станція метро «Либідська»).

Внести свою лепту в добру справу можна:

1. Перерахувавши кошти на банківський рахунок храму свт. Миколая Чудотворця

Р/р: 26009411851 Центральне Відділення ПАТ «Марфін банк» у м. Києві
МФО: 328168 РГ УПЦ Парафії Святителя Миколая Чудотворця
Код: 21650966
Призначення платежу: Благодійна допомога «Наша лепта»

2. Надавши речі: одяг (для дорослих та дітей), іграшки, книжки тощо.
За адресою: пров. Лабораторний, 18
храм свт. Миколая Чудотворця
Телефони для довідок: 067-583-35-33, 095-793-23-50.
Речі можна приносити з 9.00 до 21.00.

Додаткова інформація на сайті: sv-nikolay.kiev.ua.

Afisha_Lepta

mitropolia.kiev.ua