У «Київському Єрусалимі» пройде літературно-музична вітальня

poeziya_hram_sv.Feodora_afisha21 грудня до дня святителя Миколая Чудотворця літературно-музична вітальня «Дорога до Слова» культурно-просвітницького центру «Київський Єрусалим», що діє при храмі на честь преподобного Феодора Освяченого, проведе літературно-музичну вітальню «Не замінити серце в грудях… Поетичне диво М. Вінграновського (“Миколая Осіннього”)».

У програмі:
– цікаві факти про життя і творчість Миколи Вінграновського;
– лірика Миколи Вінграновського у виконанні парафіян Свято-Феодорівського храму і гостей «Київського Єрусалиму»;
– уривки з фільмів О. Довженка (вчителя поета) та М. Вінграновського;
– аудіо-записи пісень на вірші Вінграновського та класична музика, зокрема, Бах та Гайдн (улюблені композитори поета Вінграновського);
– українська пісня у виконанні настоятеля та клірошан храму;
– дитяча програма до дня Святого Миколая: дитячі поезії Миколи Вінграновського, а також пісні на вірші поета для дітей, покладені на музику спеціально до нашої зустрічі Світланою Затонською;
– відео-ряд із фотопортретів Миколи Вінграновського, фото обкладинок його прижиттєвих і посмертних видань, а також слайд-шоу живописних робіт відомого українського художника Федора Кричевського (1879 – 1947).

Співведучі зустрічі – Олександр Басаргін та Вікторія Осташ.

Початок заходу – о 13.00.

feodor-kiev.church.ua