У Лаврі відбулася нарада благочинних Північного вікаріатства

sobranie_blagochinnyh_13.02.2015_113 лютого з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в Київської Митрополії відбулася розширена нарада благочинних Північного вікаріатства м. Києва під головуванням керуючого вікаріатством, вікарія Київської Митрополії єпископа Боярського Феодосія. Крім отців благочинних Подільського, Оболонського, першого і другого Шевченківських і Кладовищенського благочинь, у зустрічі взяли участь настоятелі низки храмів вікаріатства.

На нараді порушувалися питання парафіяльного та єпархіального життя, обговорювалися перспективи та плани розвитку церковного служіння в районах м. Києва, що входять до складу Північного вікаріатства, графіки архієрейських богослужінь на період Великого посту.

mitropolia.kiev.ua