Отець Анатолій прийняв сповідь духовенства Кладовищенського благочиння Києва

o.Anatoliy_kladb.blagochinie_VP_2016_815 квітня, у п’ятницю 5-го тижня Великого посту, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, керуючий Північним київським вікаріатством, звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів в храмі на честь великомучениці Єкатерини на Лук’янівському кладовищі м. Києва.

Преосвященному владиці співслужили: благочинний Кладовищенського благочиння протоієрей Сергій Вейго, настоятелі та духовенство кладовищенських храмів столиці. У цей день відбулося традиційне великопісне спільне говіння священнослужителів, сповідь у яких прийняв духівник Північного вікаріатства столиці протоієрей Анатолій Затовський.

На завершення богослужіння єпископ Феодосій передав духовенству від Блаженнішого Митрополита Онуфрія подяку за гідне служіння та вимовив проповідь.

mitropolia.kiev.ua