Парафіянка Феодорівського храму стала членом журі фестивалю у галереї “Соборна”

Ostash_Pasha_2016_galereya_konkurs_27У Світлу середу, 4 травня, пройшов третій конкурсний день V Фестивалю «Візерунки Великодня». Цього дня відвідувачів галереї «Соборна» радували своїми виступами учасники «Конкурсу авторського мистецтва». Одним з членів журі конурсу стала парафіянка храму на честь преподобного Фоедора Освященого православна поетеса Вікторія Осташ.

Презентували свої таланти у співаній поезії (рух пісенно-поетичної творчості, відомий як авторська пісня) 14 конкурсантів з Києва та Ірпіні.

До складу журі разом з Вікторією увійшли композитор, православний автор-виконавець, переможець і лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів православної авторської пісні, керівник Клубу авторського мистецтва Духовно-просвітницького центру Кафедрального собору УПЦ на честь Воскресіння Христового ієрей Володимир Шинкарук та поетеса, композитор, співачка, член Асоціації діячів естрадного мистецтва України, творчого об’єднання «Світлина» Спілки жінок м. Києва Світлана Потера.

Їхнім завданням було визначити переможців у номінаціях «Кращий духовно-просвітницький вокальний авторський виступ» та «Кращий духовно-просвітницький поетичний авторський виступ».

Нагадаємо, Вікторія Осташ за фахом – літературний редактор. Працює викладачем, кандидат філологічних наук, член Національної спілки письменників України та Міжнародного клубу православних літераторів «Омілія», автор поетичних книжок «САД-О.К.» (К., 2002), «ВІЗІІ» (Львів, 2006), «Подих Слова» (Пілотне видання: К., 2013), «Нокаутоване Місто» (Книга-репетиція: К., 2014), романели «Пристрасті за генієм» (часопис «Київ», №9, 2004).

«Конкурс авторського мистецтва» проводиться працівниками галереї «Соборна» з метою розвитку жанру авторської пісні та співаної поезії, виявлення талановитих дітей, молоді та дорослих, примноження скарбниці пісенної творчості юних композиторів, поширення в Україні авторської пісні, згуртування її творців та ентузіастів у творчому середовищі. На думку організторів, саме у пісенній творчості в найбільшій мірі знаходять своє відображення духовність, традиції та ментальність народу.

soborna.church.ua