Парафіянку храму благочиння нагородили в номінації «Сучасна жінка-мироносиця»

Jeny-mirinositsy_915 травня, у день святих Жон-мироносиць, в Духовно-просвітницькому центрі при Кафедральному соборі УПЦ на честь Воскресіння Христового відбулася церемонія відзначення жінок сучасних – подвижниць на ниві церковного служіння ближньому «Сучасна жінка-мироносиця». Серед номінанток — парафіянка Свято-Феодорівського храму, православна поетеса, матінка Вікторія Осташ.

Усього нагороди та подарунки отримала 21 жінка. У номінації «Сучасна Жінка Мироносиця – волонтер» було відзначено 7 жінок, «Сучасна Жінка Мироносиця – багатодітна мати» — 5, «Сучасна Жінка Мироносиця – місіонер» — 9 жінок (серед них Вікторія Осташ).

Церемонію очолив від імені голови парафіяльної ради Кафедрального собору УПЦ єпископа Бородянського Варсонофія благочинний нижнього, Свято-Андріє-Володимирського, храму собору протоієрей Павло Білий. Він передав вітання від Предстоятеля Українськлї Православно Церкви, митрополита Київського та всієї України, Онуфрія та вручив пам’ятні грамоти.

Також номінантки отримали паломницькі одноденні путівки від паломницького відділу Святої Успенської Києво-Печерської Лаври.

У рамках святкового заходу відбувся святковий концерт від хору хлопчиків та юнаків Національної музичної академії ім. П. Чайковського (худ. керівник — Алла Шейко).

Проект Української Православної Церкви «Сучасна жінка-мироносиця» було започатковано з благословіння Блаженнішого Митрополита Володимира. Цього року церемонію провели вже вп’яте.

soborna.church.ua